خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

دولت و نمایندگان مجلس باید پاسخگوی عدم اجرایی شدن احداث پالایشگاه نفت چهاردانگه باشند

  منصورعلی (محسن) زارعی صبح روز جمعه به منظور دیدار با مردم شریف بخش چهاردانگه شهرستان ساری به همراه جمعی از اساتید دانشگاه و فعالین بخش خصوصی در منطقه حضور یافت.


  زارعی  ضمن تشکر از اهالی چهاردانگه به خاطر استقبال گرمشان گفت :این منطقه یکی از زیباترین مناطقزارعی کشور در بحث طبیعت و مستعد ترین بخش در حوزه نیروهای انسانی نخبه می باشد .


  زارعی ضمن انتقاد از کند بودن روند اجرایی پروژه های عمرانی منطقه گفت: امید است دولت با نگاه ویژه تری به منطقه در اجرای هر چه سریعتر این پروژه های عمرانی گام بردارد.


  فرماندار اسبق مرکز مازندران افزود:مسئولین و نمایندگان مجلس باید پاسخگوی عدم اجرایی شدن پالایشگاه نفت در چهاردانگه که مصوبه دولت نهم می باشد باشند و به مردم توضیح دهند چرا این پروژه بزرگ اقتصادی هنوز بلاتکلیف مانده است.


  وی ادامه داد:متاسفانه آقایان ندای توسعه منطقه را فریاد میزنند و این فریادها در حد شعار باقی می ماند غافل از اینکه هیچ توسعه ای بدون ایجاد فضای کسب و کار انجام نمی پذیرد .
  در منطقه مستعد چهار دانگه باید با ایجاد فضای کسب و کار برای حضور سرمایه گذاران اقدامات موثر و جدی صورت پذیرد که یکی از این موارد ایجاد جاده مطمئن و بدون خطر می باشد که متاسفانه  در این مورد فقط قول داده اند و هنوز اقدامی نکرده اند.


  زارعی در ادامه صحبت هایش به کشاورزی منطقه اشاره کردو گفت: بخش چهاردانگه یکی از حاصلخیز ترین زمینهای شهرستان ساری را دارا می باشد که متاسفانه در این بخش  بسیار ضعیف عمل شده و با توجه به تغییر الگوی کشت  سازمان جهاد کشاورزی استان باید با ایجاد مرکز تحقیقات در منطقه به حمایت از کشاورزان بپردازد تا بخش چهاردانگه بتواند در بخش کشاورزی و دامپروری به یک گارگاه بزرگ برای ایجاد فضای کسب و کار تبدیل شود .


  زاعی افزود:یکی از خواسته های بحق مردم منطقه رونق گرفتن شهرک  و نواحی صنعتی چهاردانگه می باشد که وزارت صنعت معدن و تجارت باید به صورتی ویژه از شهرک و نواحی صنعتی این بخش حمایت نماید.


  وی در پایان ضمن تاسف از عقب ماندگی اقتصادی منطقه چهاردانگه گفت:این بخش با توجه به اینکه از نظر مصاحت و نیروی کار ماهر و طبیعت و زمین های حاصلخیز یکی از بزرگترین بخش ها در استان می باشد متاسفانه بخاطر عدم حمایت مسئولین و نمایندگان مجلس در ایجاد فضای کسب و کار باعث شده تامردم منطقه بصورت دسته جمعی به فکر مهاجرت به شهرهای اطراف باشند.


  این مطلب تا کنون 3 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : منطقه ,چهاردانگه ,ایجاد ,فضایب ,حمایت ,کشاورزی ,ایجاد فضایب ,نواحی صنعتی ,نمایندگان مجلس ,شهرستان ساری ,
  دولت و نمایندگان مجلس باید پاسخگوی عدم اجرایی شدن احداث پالایشگاه نفت چهاردانگه باشند

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر